Resultaten

  • 2017
    Stefanie
    12 maart: Crossduathlon Trier: 1ste
    19 maart: BK crossduathlon Geel: 1ste
    3 mei: Bike&Run Leuven-LouvainLaNeuve: 2de, 24ste overall (met Frank)
    14 mei: Triathlon Bilzen 111: 2de vrouw, 44ste overall (3u38’27”)
    27 mei: 1/2 triathlon Belfort (Frankrijk): 1ste
    3 juni: 1/4 non drafting Lacs de l’eau d’heure: 1ste + winst battle of the sexes
    4 juni: swike (2.5km swim – 80km bike): 2de
    17 juni: Caveman (1200m zwemmen – 60km fietsen – 13km lopen): 1ste vrouw, 30ste overall
    23 juli: Nisraman (1km zwemmen-42km fietsen-18km MTB- 10km trail loop): 2de vrouw
    20 augustus: 1/2 Deinze: 1ste + winst battle of the sexes. 22ste overall.
    Eindwinst regelmatigheidscriterium Urban trisport 3series
    27 augustus: IRONMAN VICHY: 1ste + kwalificatie Ironman Hawaii 2018


    Frank
    23 april: Sprinttriathlon Zaventem: 1ste H50, 20ste overall
    3 mei: Bike&Run Leuven-LouvainLaNeuve: 2de, 24ste overall (met Stefanie)
    14 mei: Triathlon Bilzen 111: 3de heren +50, 91ste overall (3u49’27”)
    27 mei: 1/2 triathlon Belfort (Frankrijk): 107ste overall
    4 juni: swike (2.5km swim – 80km bike): 28ste overall, 3de heren 50+
    17 juni: Caveman (1200m zwemmen – 60km fietsen – 13km lopen): 2de heren 50+, 45ste overall
    16 juli: 1/2 triathlon Klazienaveen (Nederland): 37ste overall, 3de H50+
    27 augustus: IRONMAN VICHY: 8ste AG 50-54
    1 oktober: Motus crosstriathlon: 13de overall, 1ste H50
  • 2016 (Stefanie)
    12km kerstcorrida Leuven: 8ste
    10km natuurloop Lier: 2de
    Crossduathlon Hofstade: 1h28′ – 1ste vrouw
    BK Crossduathlon Retie: 1h36 – 1ste vrouw: BELGISCH KAMPIOEN
    111 Portocolom: 4h23′: 36ste overall – 3de vrouw
    Kwarttriathlon Lacs de l’eau d’heure: 2h19′ – 53ste overall – 2de vrouw
    T3 Vilvoorde 750 – 20 – 5: 1h11′ – 15de vrouw
    LD Triathlon Alpe D’huez: 7h17′ – 71ste overall – 7de vrouw
    Embrunman Full Distance: 12h06′ – 67ste overall – 7de vrouw
    Triathlon La Roche 1,6 – 5 – 16: 4h21′ – 29ste overall – 1ste vrouw
    T3 Lille: 1h12′ – 17de vrouw
  • 2015 (Stefanie)
    *14/6: Triathlon La Roche 111 (Belgium): 1st
    *21/7: Kwart triathlon Kapelle o/d Bos: 2nd
    *9/8: Kwart triathlon Lommel: 1st
    *13/9: 1/2 Eméraude triathlon: 1st
    *11/10: Half Empuriabrava: 1st
    *18/10: 1/2 Triathlon Bandol: 1st
  • 2014 (Stefanie)
    * 17/5: Ironman Lanzarote: 6th
    * 15/6: Triathlon La Roche 111 (Belgium): 1st
  • 2013
    * 19/1: Relais givres met Team Hawi: (result: FUN)
    * 23/2: Run and Bike des Rameurs (with Dries Ampe): 2nd mixt
    * 24/2: Crossduathlon Hofstade: DNS (knee bruise from the day before)
    * 10/3: BC crossduathlon: DNS (sick)
    * 17/3: 25k off-road run from Waver to Brussels: DNS (recovering from sickness)
    * 21/4: LD duathlon Horst a/d Maas: 2nd age grouper, 13th overall
    * 24/4: 33,4km off-road run from Leuven to Louvain-la-neuve: 1st
    * 18/5: Ironman Texas: DNF (sick)
    * 2/6: La Roche 111: 1st
    *23/6: 1/2 ND triathlon Stein: 3rd
    *21/7: Powertriathlon Aarschot: DNS (injury)
    *4/8: BK LD triathlon Eupen: DNF, only swim-bike due to injury: first off the bike
    *4/9: Zwintriathlon (1/4 ND): 7th
    *22/9: Bilzen 111: 2nd
    *12/10: World Championship Ironman Hawaii: 1st AG 35-39, 18th overall, fastest bike split, first off the bike.
  • 2012
    * 13/10: Ironman HAWAII (world championship): 1st AG 30-34, 24th overall, fastest female bike split
    * 22/9: triathlon 111 Bilzen: 1ste
    * 1/9: triathlon XL Gerardmer (DNF)
    * 12/8: kwart ND Lommel: 2de
    * 5/8: 1/2 triathlon Eupen: 2de
    * 15/7: 1/3 Hageland powertriathlon Aarschot: DNF (lekke bank, scheur van 5mm)
    * 24/6: juni BK 1/2 triathlon Butgenbach: DNS (ziekte)
    * 19/5: Ironman Lanzarote: DNS (ziekte)
    * 29/4: EK duatlon Horst a/d Maas: DNF (blessure)
    * 15/4: LD duathlon Les Hyeres: 1ste
    * 18/3: Grand Raid Nisramont: 1ste mixt (samen met Dries Ampe)
    * 4/3: winterduathlon Hofstade: 1ste
    * 25/2: BK run & bike: 1ste mixt (met Jens Roegiers)
    * 5/2: 20km run Les Hivernales: 11de
  • 2011
    * september: Ironman WALES: 3de, 1ste AG 30-34, kwalificatie IM Hawaii 2012
    * augustus: ½ Ch’triman Cambrai: 1ste
    * mei: Ironman LANZAROTE: 12de, 3de AG 30-34, 3de zwemtijd, 3de fietstijd
    * mei: ¼ ND triathlon Geel: 6de
    * april: LD duathlon Les Hyères (10-60-10): 1ste
    * maart: 25 km loop Waver-Brussel: 3de, 25.6 km in 1u51’03″
    * februari: winterduatlon Hofstade: 1ste
  • 2010
    * november: winterduatlon Geluwe: 1ste
    * september: Triatlon XL Gérardmer: 8ste. 4de zwemtijd, 3de fietstijd
    * augustus: ¼ triatlon Lommel: 3de
    * juni: ½ Euregioatlon Butgenbach: 1ste
    * juni: ¼ triatlon Sint-Laureins: 3de
  • 2006
    * ¼ drafting SP Meerhout: 3de, 2de Belgische. Snelste fietstijd.
    * ¼ drafting SP Leuven: 2de. Top 4
    * SP/BK ½ Brasschaat: 5de, 3de Belgische (BK)
  • 2005
    * ¼ drafting SP Zundert: 3de
    * ½ non drafting SP Brasschaat (1/2): 4de , 3de Belgische

2 reacties op Resultaten

  1. Mario Derycke zegt:

    Proficiat Stefanie met jouw super prestatie in Hawaii.
    Ook proficiat aan Dries.
    Vanwege Mario & Vinciane uit Herne

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s