Resultaten

  • 2017
    Stefanie
    12 maart: Crossduathlon Trier: 1ste
    19 maart: BK crossduathlon Geel: 1ste
    3 mei: Bike&Run Leuven-LouvainLaNeuve: 2de, 24ste overall (met Frank)
    14 mei: Triathlon Bilzen 111: 2de vrouw, 44ste overall (3u38’27”)
    27 mei: 1/2 triathlon Belfort (Frankrijk): 1ste
    3 juni: 1/4 non drafting Lacs de l’eau d’heure: 1ste + winst battle of the sexes
    4 juni: swike (2.5km swim – 80km bike): 2de
    17 juni: Caveman (1200m zwemmen – 60km fietsen – 13km lopen): 1ste vrouw, 30ste overall
    23 juli: Nisraman (1km zwemmen-42km fietsen-18km MTB- 10km trail loop): 2de vrouw
    20 augustus: 1/2 Deinze: 1ste + winst battle of the sexes. 22ste overall.
    Eindwinst regelmatigheidscriterium Urban trisport 3series
    27 augustus: IRONMAN VICHY: 1ste + kwalificatie Ironman Hawaii 2018


    Frank
    23 april: Sprinttriathlon Zaventem: 1ste H50, 20ste overall
    3 mei: Bike&Run Leuven-LouvainLaNeuve: 2de, 24ste overall (met Stefanie)
    14 mei: Triathlon Bilzen 111: 3de heren +50, 91ste overall (3u49’27”)
    27 mei: 1/2 triathlon Belfort (Frankrijk): 107ste overall
    4 juni: swike (2.5km swim – 80km bike): 28ste overall, 3de heren 50+
    17 juni: Caveman (1200m zwemmen – 60km fietsen – 13km lopen): 2de heren 50+, 45ste overall
    16 juli: 1/2 triathlon Klazienaveen (Nederland): 37ste overall, 3de H50+
    27 augustus: IRONMAN VICHY: 8ste AG 50-54
    1 oktober: Motus crosstriathlon: 13de overall, 1ste H50
    3 december: IRONMAN Argentinië: 5de AG 50-54
  • 2016 (Stefanie)
    12km kerstcorrida Leuven: 8ste
    10km natuurloop Lier: 2de
    Crossduathlon Hofstade: 1h28′ – 1ste vrouw
    BK Crossduathlon Retie: 1h36 – 1ste vrouw: BELGISCH KAMPIOEN
    111 Portocolom: 4h23′: 36ste overall – 3de vrouw
    Kwarttriathlon Lacs de l’eau d’heure: 2h19′ – 53ste overall – 2de vrouw
    T3 Vilvoorde 750 – 20 – 5: 1h11′ – 15de vrouw
    LD Triathlon Alpe D’huez: 7h17′ – 71ste overall – 7de vrouw
    Embrunman Full Distance: 12h06′ – 67ste overall – 7de vrouw
    Triathlon La Roche 1,6 – 5 – 16: 4h21′ – 29ste overall – 1ste vrouw
    T3 Lille: 1h12′ – 17de vrouw
  • 2015 (Stefanie)
    *14/6: Triathlon La Roche 111 (Belgium): 1st
    *21/7: Kwart triathlon Kapelle o/d Bos: 2nd
    *9/8: Kwart triathlon Lommel: 1st
    *13/9: 1/2 Eméraude triathlon: 1st
    *11/10: Half Empuriabrava: 1st
    *18/10: 1/2 Triathlon Bandol: 1st
  • 2014 (Stefanie)
    * 17/5: Ironman Lanzarote: 6th
    * 15/6: Triathlon La Roche 111 (Belgium): 1st
  • 2013
    * 19/1: Relais givres met Team Hawi: (result: FUN)
    * 23/2: Run and Bike des Rameurs (with Dries Ampe): 2nd mixt
    * 24/2: Crossduathlon Hofstade: DNS (knee bruise from the day before)
    * 10/3: BC crossduathlon: DNS (sick)
    * 17/3: 25k off-road run from Waver to Brussels: DNS (recovering from sickness)
    * 21/4: LD duathlon Horst a/d Maas: 2nd age grouper, 13th overall
    * 24/4: 33,4km off-road run from Leuven to Louvain-la-neuve: 1st
    * 18/5: Ironman Texas: DNF (sick)
    * 2/6: La Roche 111: 1st
    *23/6: 1/2 ND triathlon Stein: 3rd
    *21/7: Powertriathlon Aarschot: DNS (injury)
    *4/8: BK LD triathlon Eupen: DNF, only swim-bike due to injury: first off the bike
    *4/9: Zwintriathlon (1/4 ND): 7th
    *22/9: Bilzen 111: 2nd
    *12/10: World Championship Ironman Hawaii: 1st AG 35-39, 18th overall, fastest bike split, first off the bike.
  • 2012
    * 13/10: Ironman HAWAII (world championship): 1st AG 30-34, 24th overall, fastest female bike split
    * 22/9: triathlon 111 Bilzen: 1ste
    * 1/9: triathlon XL Gerardmer (DNF)
    * 12/8: kwart ND Lommel: 2de
    * 5/8: 1/2 triathlon Eupen: 2de
    * 15/7: 1/3 Hageland powertriathlon Aarschot: DNF (lekke bank, scheur van 5mm)
    * 24/6: juni BK 1/2 triathlon Butgenbach: DNS (ziekte)
    * 19/5: Ironman Lanzarote: DNS (ziekte)
    * 29/4: EK duatlon Horst a/d Maas: DNF (blessure)
    * 15/4: LD duathlon Les Hyeres: 1ste
    * 18/3: Grand Raid Nisramont: 1ste mixt (samen met Dries Ampe)
    * 4/3: winterduathlon Hofstade: 1ste
    * 25/2: BK run & bike: 1ste mixt (met Jens Roegiers)
    * 5/2: 20km run Les Hivernales: 11de
  • 2011
    * september: Ironman WALES: 3de, 1ste AG 30-34, kwalificatie IM Hawaii 2012
    * augustus: ½ Ch’triman Cambrai: 1ste
    * mei: Ironman LANZAROTE: 12de, 3de AG 30-34, 3de zwemtijd, 3de fietstijd
    * mei: ¼ ND triathlon Geel: 6de
    * april: LD duathlon Les Hyères (10-60-10): 1ste
    * maart: 25 km loop Waver-Brussel: 3de, 25.6 km in 1u51’03″
    * februari: winterduatlon Hofstade: 1ste
  • 2010
    * november: winterduatlon Geluwe: 1ste
    * september: Triatlon XL Gérardmer: 8ste. 4de zwemtijd, 3de fietstijd
    * augustus: ¼ triatlon Lommel: 3de
    * juni: ½ Euregioatlon Butgenbach: 1ste
    * juni: ¼ triatlon Sint-Laureins: 3de
  • 2006
    * ¼ drafting SP Meerhout: 3de, 2de Belgische. Snelste fietstijd.
    * ¼ drafting SP Leuven: 2de. Top 4
    * SP/BK ½ Brasschaat: 5de, 3de Belgische (BK)
  • 2005
    * ¼ drafting SP Zundert: 3de
    * ½ non drafting SP Brasschaat (1/2): 4de , 3de Belgische

2 reacties op Resultaten

  1. Mario Derycke zegt:

    Proficiat Stefanie met jouw super prestatie in Hawaii.
    Ook proficiat aan Dries.
    Vanwege Mario & Vinciane uit Herne

Laat een reactie achter op Mario Derycke Reactie annuleren

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s